W związku z naszą działalnością, pragniemy zapewnić Ci najlepszą obsługę i świadczyć usługi dostosowane do Twoich potrzeb. W związku z tym, prosimy o zgodę na gromadzenie i przechowywanie następujących danych: Imię, nazwisko, adres e-mail, nazwa firmy i numer telefonu.

Cel zbierania danych:
Zebrane dane będą wykorzystywane w celu informowania Cię o naszych produktach, ofertach promocyjnych, aktualizacjach, oraz świadczeniu innych usług związanych z naszą działalnością.

Okres przechowywania:
Twoje dane będą przechowywane przez okres czasu niezbędny do realizacji celów, dla których zostały zebrane, chyba że wycofasz swoją zgodę wcześniej.

Prawa klienta:
Przysługują Ci określone prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych. Masz prawo dostępu, poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych. Możesz również w każdym momencie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych.

Procedura wycofania zgody:
Jeśli chcesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych lub masz jakiekolwiek pytania lub prośby dotyczące Twoich danych osobowych, prosimy o kontakt z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych.
Proszę o wiadomość na adres mailowy: privacy@birabbit.com Temat wiadomości: Wycofanie zgody.

Klauzula o ochronie danych:
Zapewniamy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, która zawiera informacje o zabezpieczeniach stosowanych w celu ochrony Twoich danych.